Żywność ÏDLO

ÏDLO – to bogate w składniki odżywcze, pełnowartościowe dania kuchni Ukraińskiej, poddane procesowi odwodnienia. Super lekkie, zamknięte w praktycznej torebce, z której można jeść i w której doprowadzamy danie do stanu pysznego gorącego domowego jedzenia, odtwarzając pierwotny smak w 10 minut po zalaniu wrzątkiem! ÏDLO to doskonałe rozwiązanie zarówno w przypadku długich wypraw wysokogórskich, jak i jednodniowych wypadów czy podróży.

Do przygotowania wymagają jedynie wrzątek, co pozwala zminimalizować wagę bagażu. Jetboil lub zwykła kuchenka – to wszystko, czego potrzebujesz, aby przygotować dania z dala od domu. ÏDLO zalewa się bezpośrednio w torebce! Nie musisz nosić nawet talerza czy miseczki.
Ale to nie wszystko. Żywność charakteryzuje się tym, że potrafi zachować najlepsze wartości odżywcze, jest smaczna i bardzo różnorodna.

W paczce znajdziesz więc kawałki mięsa, rozpoznasz poszczególne warzywa, poczujesz prawdziwy smak sera. W ofercie nasze sklepu znajdziesz dania obiadowe, zupy. Szeroki wybór dań ÏDLO pozwala na skomponowanie ciekawego menu nawet na długie wyjazdy. Termin przydatności do spożycia jest 2 lata, co pozwoli ci nie martwić się o tym i zabrać ze sobą ÏDLO planowane na wielotygodniowe wyprawy. Żywność ÏDLO została stworzona dla podróżników – które chcą oszczędzać czas i wagę, i przy tym zdrowo i w pełni się odżywiać. Nie jest istotne czy to podróż samochodem, czy ekspedycja na biegun północny.